Vandens valymo įranga, nuotekų valymo įranga

Vandens valymo įranga

Vandens minkštinimo sistemos ir geležies šalinimo filtrai

Vandenyje ištirpusios kalcio ir magnio druskos sukelia „vandens kietumą”. Šių druskų karbonatai sudaro akmens pavidalo nuosėdas. To rezultatas – „įkyrios“ nuosėdos sanitariniuose įrenginiuose ir šildymo sistemų, vonios kambario armatūros bei buitinės technikos (skalbimo mašinų, indaplovių, kavos aparatų, virdulių ir pan.) gedimai. Akmenys taip pat padidina šių įrenginių eksploatavimo išlaidas net iki 20%.
Vandens minkštinimas Vandenį minkštinančio įrenginio širdis – tai jonų mainų įkrova, iš pratekančio per jį vandens perimanti kalcio ir magnio junginius. Ši įkrova periodiškai atnaujinama skalaujant ją druskos tirpalu. Todėl sukaupti elementai (Ca ir Mg) patenka į kanalizaciją.
Vandens minkštinimo sistemos ir geležies šalinimo filtrai
Atvirkštinės osmozės vandens filtrų sistema RO

Geriausias ir efektyviausias būdas vandens valymui.
Egzistuoja keli vandens valymo lygiai:
1. valymo lygis:
- 5 mikronų vandens filtras– pašalina dulkes, dumblą, purvą ir rūdis.
- 1 mikrono vandens filtras – pašalina kitas priemaišas ir nuosėdas.
2. valymo lygis:
- aktyvuotos anglies filtras – sumažina organines nuosėdas (chlorą ir jo darinius, bakterijas), pagerina vandens skonį ir kvapą.
3. valymo lygis:
- atvirkštinė osmozė - pusiau pralaidi membrana – svarbiausia osmozės sistemos dalis. Membrana sulaiko organinius ir neorganinius teršalus, ištirpusias priemaišas, sunkiuosius metalus, nitratus, benzolį, fenolį, radioaktyviuosius elementus, bakterijas ir virusus.
Atvirkštinės osmozės vandens filtrų sistema RO

Nuotekų valymo įranga

Prie komunalinių kanalizacijos tinklų neprijungtų privačių namų gyventojams tenka pasirūpinti problema – kur išleisti buitines nuotekas, kurių apdorojimo reikalavimai darosi vis griežtesni visoje Europos Sąjungoje. Uponor siūlo išbaigtą nuotekų apdorojimo sprendimą privatiems namams. Mūsų nuotekų valymo įrenginiai atitinka visus šiuolaikinius nuotekų apdorojimui keliamus reikalavimus, nuotekas šalina saugiai, veiksmingai ir nekenkia aplinkai. Visoms sistemoms suteikiama 10 metų medžiagų ir sandarumo garantija.